TEDARİKÇİMİZ OLMAK İSTER MİSİNİZ?


BahceEv ailesine katılmak istemez misiniz? Ürünlerinizi web sitemizden satışa sunabilmemiz için öncelikle aşağıdaki koşulları sağlamanız gerekiyor. Sizi de BahceEv tedarikçisi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız.

 

Bu koşulları sağlamanız durumunda ürünleriniz Kalite Kontrol Departmanımız tarafından incelenir, belli testlerden geçirilir ve uygun görülmesi halinde satınalma departmanımıza iletilir. Olumlu olması sonucunda firmanız ile iletişime geçilir.

 

Eğer ürünleriniz ve firmanız aşağıdaki kriterleri sağlıyorsa: BahceEv Mağazaları - Ant Teknoloji Yazılım ve Dış Ticaret - Ege Mh. Borsa Cd. No:56 45010 Şehzadeler/Manisa adresine aşağıdaki belgeler ile beraber ürün numunesi göndermenizi rica ederiz. Paketin üzerine “Numune” olarak belirtmenizi özellikle rica ederiz.

 

Ürün ve Tedarikçimizde Bulunması Gereken Kriterler


* Firmaya ait İşletme Kayıt Belgesi’nin bulunması

* Ürünlerin etiketlerinin etiket tebliğine uygun olması

* Ürünlerin kargo ile sevkiyat gönderimine uygun olması

* Organik ürünler için “Müteşebbis sertifikası” ve “Organik Ürün Sertifikası” bulunması

* Kalite belgelerinin bulunması


Gönderilmesi Gereken Evraklar


* İşletme kayıt ve başvuru belgeleri (Vergi Levhası, İmza Sirküleri, Ticaret Odası veya Esnaf Odası Kayıt Belgesi, Firma iletişim bilgilerinizi içeren bir başvuru yazısı)

* Organik ise “Müteşebbis sertifikası” ve “Organik Ürün Sertifikası”

* Varsa kalite belgelerinin gönderilmesi gerekmektedir


Belgelerinizin taranmış kopyalarını info@antteknoloji.com adresine e-mail ile gönderebilirsiniz. Belgeleriniz incelendikten sonra uygun görülmesi halinde firmanız ile irtibata geçilecektir. (Gerekli görülmesi halinde kontrol amaçlı olarak belgenin orijinali de geri iade edilmek üzere talep edilebilir)


İlginiz için tekrardan teşekkür eder, aynı heyecanı paylaşmak adına sizleri de aramızda görmek isteriz.


www.BahceEv.com

Satınalma Departmanı